Α.Α.
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΧΟΛΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΠΕΤΥΧΕ
1.ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ - ΤΕΙ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
2.ΑΡΣΕΝΑΚΗ ΑΘΗΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ - ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3.ΑΡΣΕΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ - ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
4.ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
5.ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΣΟΦΙΑΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ/ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ - ΤΕΙ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
6.ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
7.ΔΗΜΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΦΥΣΙΚΗΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
8.ΔΡΕΤΤΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ - ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
9.ΖΩΙΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΑΣ
10.ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ - ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
11.ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
12.ΛΕΟΝΤΣΙΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ - ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ (ΑΣΟΕΕ)
13.ΛΙΠΣΚΑ ΛΑΟΥΡΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ - ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
14.ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
15.ΜΟΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
16.ΜΠΑΛΗ ΙΟΥΛΙΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ - ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
17.ΝΤΑΡΟΥΙΣ ΝΙΖΑΡΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
18.ΝΤΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ - ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
19.ΡΟΔΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ - ΤΕΙ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
20.ΣΑΡΛΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤ. ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ - ΤΕΙ ΘΗΒΑΣ
21.ΣΙΨΑ ΓΕΩΡΓΙΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΣΑΜΟΥ
22.ΣΠΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ - ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ (ΑΣΟΕΕ)
23.ΤΟΥΛΙΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ - ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ (ΑΣΟΕΕ)
24.ΤΣΑΒΑΛΟΥ ΝΑΝΣΥΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
25.ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ
26.ΤΣΟΛΑΚΙΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ - ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
27.ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ
Α.Α.
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΧΟΛΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΠΕΤΥΧΕ
1.ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΚΙΚΗΕΠΙΣΤ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΑΣ
2.ΑΥΓΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ - ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ (ΑΣΟΕΕ)
3.ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣΜΗΧ/ΚΩΝ ΤΕΧΝ. ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣ. ΑΕΡΙΟΥ - ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
4.ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΑΕΝ
5.ΓΙΟΥΣΕΦ ΛΙΝΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
6.ΓΙΟΥΣΕΦ ΜΑΡΙΑΧΗΜΙΚΩΝ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΑΤΡΑΣ
7.ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΖΩΗΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ - ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
8.ΔΡΕΤΤΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ - ΤΕΙ ΣΠΑΡΤΗΣ
9.ΚΑΛΛΕ ΝΙΚΗΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
10.ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ - ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ (ΑΣΟΕΕ)
11.ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ - ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
12.ΚΑΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
13.ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ - ΑΕΝ
14.ΚΟΚΟΡΕΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤ/ΚΗΣ - ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
15.ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ - ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ (ΑΣΟΕΕ)
16.ΚΟΤΤΑΡΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤ/ΚΗΣ - ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
17.ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
18.ΠΑΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
19.ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑ ΗΛΙΑΝΑΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
20.ΠΑΠΑΓΡΙΒΑ ΔΑΝΑΗΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ - ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
21.ΠΡΑΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤ/ΚΗΣ - ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
22.ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧ. ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ
23.ΤΣΑΜΟΥΔΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ - ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ
24.ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ - ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

Α.Α.
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΧΟΛΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΠΕΤΥΧΕ
1.ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ)
2.ΑΜΟΥΡΓΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΝΕΠ. ΠΕΙΡΑΙΑ
3.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑΤΕΧΝ. ΥΠΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΤΥΑ)
4.ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΕΜΠ)
5.ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
6.ΓΙΟΥΣΕΦ ΜΑΡΙΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
7.ΘΕΜΕΛΗΣ ΤΑΣΟΣΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
8.ΙΝΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΟΠΑ (ΑΣΟΕΕ)
9.ΚΑΤΣΙΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΕΠ. ΠΕΙΡΑΙΑ
10.ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΗΣΦΥΣΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
11.ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣΦΥΣΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
12.ΛΕΟΝΤΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑΦΥΣΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
13.ΜΑΣΤΡΟΓΑΛΙΑ ΝΑΤΑΛΙΑΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
14.ΜΕΛΕΤΗ ΣΤΕΛΛΑΧΗΜΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
15.ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
16.ΜΠΕΛΗ ΞΕΝΗΒΙΟΧ. ΚΑΙ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΝΕΠ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
17.ΝΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑΧΗΜΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
18.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
19.ΠΟΤΑΜΙΤΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΑΝΕΠ. ΠΕΙΡΑΙΑ
20.ΤΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΤΟΠ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
21.ΤΣΑΒΑΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ - ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
22.ΤΣΟΥΡΟΥΠΗ ΕΙΡΗΝΗΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)
23.ΧΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΟΡΓΑΝ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ

Α.Α.
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
ΣΧΟΛΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΠΕΤΥΧΕ
1.ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ)
2.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
3.ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
4.ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (ΑΕΝ)
5.ΓΑΒΑΛΑΣ ΑΝΤΡΕΑΣΒΙΟΜΗΧ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
(ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ)
6.ΓΙΟΥΣΕΦ ΜΑΡΙΑΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
7.ΓΟΥΕΡΑ ΦΑΝΗΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΣΟΕΕ)
8.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΕΜΠ)
9.ΖΑΓΓΙΛΑ ΣΟΦΙΑΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10.ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ)
11.ΚΑΒΟΥΚΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
12.ΚΟΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
(ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ)
13.ΚΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
(ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ)
14.ΛΕΟΝΤΣΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ)
15.ΛΙΓΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
16.ΜΑΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
(ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ)
17.ΝΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
18.ΝΟΥΚΟΥ ΑΝΝΑΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΣΟΕΕ)
19.ΝΤΑΤΣΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
20.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤ/ΚΗΣ (ΑΣΟΕΕ)
21.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚ/ΣΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
22.ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΟΙΚ/ΚΗΣ & ΠΕΡΙΦ/ΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ)
23.ΠΙΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΕΚΠΑΙΔΕΥΤΩΝ ΗΛΕΚ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ
(ΑΣΠΑΙΤΕ)
24.ΡΟΔΙΤΗ ΕΛΕΝΗΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧ. ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
(ΣΠΑΡΤΗ)
25.ΤΣΟΥΡΟΥΠΗ ΕΛΕΝΗΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
26.ΦΕΣΣΑ ΑΛΕΞΙΑΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΕΜΠ)
27.ΦΡΑΓΚΟΖΙΔΗ ΜΑΡΙΑΟΙΝΟΛ. & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑΣ)
28.ΧΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΠΘ)
29.ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛ. ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣ. ΑΕΡΙΟΥ (ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ)